Windy załadowcze - części zamienne
Katalog » BÄR CARGOLIFT » CZĘŚCI WSZYSTKIE
Wybierz kategorię
CZĘŚCI PASUJĄCE DO WIND
Silniki Iskra

Agregaty hydrauliczne

Wsparcie techniczne

Sonda
Używam windy załadowczej firmy:
Ama
BAR
Behrens
Dhollandia
Sorensen
Innej
Erhel Hydris
Wszystkich głosów: 1635


Pokaż wyniki
Statystyki
Gości online: 3
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
2004914H Silnik prądu stałego 2,0 kW 24V Letrika/Iskra
Dostępność: Produkt dostępny
Silnik prądu stałego do wind załadowczych MBB i TEHA.
Moc: 2,0 kW
Napiecie: 24V
S2=1,2 min.
Typ: zamknięty
Kierunek obrotów: prawe
Ilość obrotów: 2500/min.
Flansza Bosch - okrągła

Nr referencyjny:
BOSCH 1547220500  
BOSCH 1547220506  
BOSCH 1547220524  
BOSCH 1547220527  
BOSCH 1547220532  
BOSCH 1547220535  
BOSCH R918BM7165  
BOSCH R918BM7168  
BOSCH R918BM7170  
BOSCH R918BN7138  
BOSCH R918ZN7138  
BOSCH R918ZN7165  
BOSCH R918ZN7168  
BOSCH R918ZN7170
JUNGHEINRICH 50028566
SAMAG E190020
SAMAG E190024
11.212.084
11.212.355
11.212.358
11.212.537
11.212.905
11.212.922
11.212.021
11.216.233
11.216.205
1058500
AMJ5718
AMJ5565
AMJ5568
AMJ5115
AMJ5249
AMJ5253
AMJ5282
AMJ5648
AMJ5725
Cena
Ilość
1 219,75 zł z VAT
991,67 zł netto
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt

SPRZEDAŻ INTERNETOWA


kom. 697 915 317

kom. 697 917 313

tel. 42 276 25 68

tel. 42 630 00 63

Fax 42 630 30 48

sklep@largo.com.pl

sklep2@largo.com.pl


Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Silniki

silniki prądu stałego
Pompy

Cewki 12V

Cewki 24V

Zawory

3059388
Aktualna Data: 2017-11-18 22:11
© Części do wind - windy załadowcze - silniki iskra. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
statystyka